Spex Agencja Reklamowa

Odzież reklamowa

Współpracujemy z wieloma dostawcami odzieży. Działamy bez pośredników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny.
Mamy również dostęp do wielu marek odzieży reklamowej. Poniżej przedstawiamy sprawdzone przez nas marki, z których korzystamy najczęściej.

Roly – to hiszpański producent odzieży, który działa na rynku odzieżowym już od 1990 roku. Firma Roly stawia przede wszystkim na jakość oraz komfort noszenia. To dzięki tym filarom produkty tej firmy są świetny wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę. Firma Roly to producent nie tylko koszulek, w swojej ofercie posiada ona także m.in. bluzy, plecaki oraz kurtki.

JHK – producent, który również wywodzi się z Hiszpanii. Oferta JHK charakteryzuje się szerokim asortymentem, dużą kolorystyką oraz niezwykle atrakcyjną ceną. W swojej ofercie posiadają koszulki, bluzy, kurtki, polary i wiele innych różnorodnych rodzajów odzież nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży.

Russell – Marka Russell Europe już od 1902 r. ceniona jest za swoją innowacyjność, kreatywność, jakość oraz najlepszy know how w branży. Russell stosuje strategię zrównoważonego rozwoju: wytwarzane przez firmę produkty cechuje wysoka trwałość – a najbardziej ekologicznym produktem jest przecież ten, którego nie trzeba wciąż na nowo kupować.

Malfini – pierwsze ich produkty zostały wprowadzone na rynek w 2000 roku. W tym czasie były to proste Koszulki unisex. W trakcie swojego istnienia produkty tej marki dokonały znaczącego rozwoju nie tylko pod względem jakości, ale także w zakresie krojów i używanych materiałów. Dziś produkty marki MALFINI® są porównywane z najwyższej jakości markowymi produktami tekstylnymi europejskimi i światowymi.