Nadruki na odzieży

Jedną z głównych usług naszej agencji są nadruki na odzieży i akcesoriach.

Jesteśmy samodzielnym wykonawcą nadruków. Brak podwykonawców oraz bezpośredni kontakt z dostawcami odzieży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

 

Wykonujemy nadruki w wielu technologiach. Począwszy od Technologii DTF, haft  sublimację, przez folie Flex po termotransfer sitodrukowy. Zawsze chętnie służymy naszym klientom pomocą w wyborze odpowiedniej technologii nadruku.

 

W razie potrzeby pomagamy również z projektami graficznymi niezbędnymi do wykonania nadruków.

Nadruki DTF (Direct To Film) to nowa, technologia nadruków wysokiej jakości i trwałości na tekstyliach. Jest doskonałą alternatywą zadruku tekstyliów w porównaniu do innych metod nadruku powierzchniowego: DTG, folii flex, termotransferu flex, czy sitodruku. Nadaje się doskonale do nisko i średnio nakładowych produkcji, a czasami nawet w wysokonakładowych produkcjach, gdzie wymagana jest duża ilość kolorów w połączeniu z wysoką jakością i trwałością nadruków. Technologia DTF daje ogromne możliwości wykonywania wielokolorowych nadruków termotransferowych w bardzo dobrej jakości i trwałości, które można przetransferować za pomocą termoprasy na, w zasadzie, dowolną tkaninę w dowolnym kolorze. Ilość kolorów w projekcie nie wpływa na cenę. Realizujemy zamówienia od jednej sztuki.

Haft komputerowy – jest to bardzo trwała metoda znakowania przede wszystkim odzieży i tekstyliów (bluzy, czapki, polary itp.). Do znakowania wykorzystuje się specjalną maszynę hafciarską kompatybilną z komputerowym programem hafciarskim, w którym tworzony jest projekt znakowania. Projekt hafciarski wykonać można wykorzystując projekty graficzne dostarczone przez Klienta w różnych formatach (np. JPG, bmp, GIF, PDF itp.). Technologia ta zapewnia znakowanie, odporne na pranie, ścieranie, prasowanie. W hafcie komputerowym ilość kolorów w projekcie nie wpływa na cenę, jednak każdy projekt musi zostać wyceniony indywidualnie. Na cenę wpływa ilość uderzeń igły(wkłuć), ilość detali w projekcie, wielkość haftu itp. W tej technologii również realizujemy zamówienia od 1 sztuki.